JANUARIE 2017

 

Sondag

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrydag

Saterdag

1

2  Leigh Struwig

3

4

5

Adam von Wielligh

6

7

8

9   CCL Open

     Personeel

10 CCL Open

     Leerders

11Ouervergadering

12

Stefan du Randt

13  Kenmekaar

14  Zinnaé Basson

15

16

17  Maadian Botha

18  Direksieverg

19

20

21  Eddie Wagner

22

23  Theo Zeevaart

24

25

26 Leila-Jayne Grobler

27

28 Huissport

29

30

Koekverkoping Gr R

31

Huissport

FEBRUARIE 2017

 

Sondag

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrydag

Saterdag

1  Marno Prinsloo

2

3

4

5

6

7

8  Leila Barnard

Direksievergadering

9

10   Tannie Gerda

11 Ellen-Raé Bester

12

13

14  Daniël vd Merwe

15  Lillian Osmond

16

17

18

19

20

21  Isabella von Wielligh

22 Ledevergadering

23

24  Victor Visagie

25 ICO Atletiek

26

27  Joshua Pieterse

Koekverkoping Gr 1

Veldskool

28   Tannie Louisa

Veldskool

Veldskool

Veldskool

Veldskool

 

MAART 2017

 

Sondag

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrydag

Saterdag

1

2

3  Hanré Brits

Lana Loock

4   Rikus Krüger

Ouerwerksdag

5

6   Jana Visagie

7  Afr

8  Herman Victor

Mikaela de Lange

Direksieverg

9  Bybel/KG

10 Opedag

11

12

13  Sheldon vd Reede

14  Stiaan Pohl

NW

15

16  Wisk

17

18

19

20  Skolevakansie-dag

21  Menseregte-dag

22

23  SWA & G

24

25

26

27

Koekverkoping Gr 2

28  Eng

29

30

31 CCL Sluit

Oupa & Oumadag

 

APRIL 2017

 

Sondag

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrydag

Saterdag

1

2  Addison Schröder

3

4

5

6

7

8  Ethan Pieterse

9

10

11

12

13

14  Goeie Vrydag

15

16

17  Familiedag

18 CCL Open

19  Oueraand

20

21 Ouerwerksdag

22

23

24

Koekverkoping Gr 3

25

26

27 Vryheidsdag

28  Skole  vakansiedag

Frikkie Swanepoel

29

30

 

 

Opedag

MEI 2017

 

Sondag

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrydag

Saterdag

1  Werkersdag

2  CCL Vakansiedag

3

4  Hemelvaart

Marcel Stoltz

5  Mnr Louis van Wyk

6 Opedag – Kaskar

7  Antonique Buys

    Rhodé Buys

8

9

10  Smittie Pohl Direksieverg

11

12

13 Vrouedag

14

14

16

17  Jana Krüger

18

19

20  Franco Olivier

21

22

23  Ruben Broodryk

24

25

26

27

28

29

Koekverkoping Gr 4

30

31

JUNIE 2017

 

Sondag

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrydag

Saterdag

1

2  Nico Kotze

3

4

5

6  Jan-Willem Goedvolk

7

8

9

10

11

12  Hennie Kotze

Xander du Preez

13

14 Direksieverg

15 Jeugdag vier

16  Jeugdag

17

18

19

20 Teg/Rek

21 Afr

22 Brendon Bolton

Bybel/KG

23  Eng

24

Natalee Riechert

Eben Broodryk

25

26  Philip Oberholzer

NW

Koekverkoping Gr 5

27 SWG

28  LO

29  Juf Tanya

SWA

30  CCL Sluit

Eksamen

JULIE 2016

 

Sondag

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrydag

Saterdag

 

 

 

1

2

3  Mieke Stoltz

    Daniël Janse

    v Rensburg

4

5

6

7

8

9  Daniël de Lange

10 Johannes Bredell

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21  Salomé Barnard

22  Juf Marina

Jan-Hendrik Bredell

23

24  ICO Seminaar

Danelle vd Merwe

25 CCL Open

26  Oueraand

27

28  Juf Madelein

29 Ouerwerksdag

30

31

Koekverkoping Gr 6

AUGUSTUS 2017

 

Sondag

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrydag

Saterdag

1

2 Direksieverg

3

4  Taalviering GRA

5

6  Stiaan Hoffman

7

8

9 Nasionale Vrouedag

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24  Eben Meyer

25

26 Mini Argus

27

28 Koekverkoping

Gr 7, GSF Onnies

29

30

31 Afr

Pantoffeldag:

Fondsinsameling vir Reach for a Dream

SEPTEMBER 2017

 

Sondag

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrydag

Saterdag

1 Lentedag

2

3  Juf Magriet

4  Nicola Verbeek

Conquesta Wisk Gr 3

5 Wisk

Conguesta Eng Gr 3

6

Gonquesta Afr Gr 3

7  Albert Broodryk

NW

8 Kultuuraand/ Revue

9

10

11 Conquesta Wisk Gr 4-7

12 Bybel

Conquesta Eng

Gr 4-7

13 Congquesta

Afr Gr 4-7

Direksieverg

14 SWA & G

15 Eendjiedag

16 Matthew van Wyngaardt

17 Tyhanna Janse van Rensburg

18 Koekverkoping

Intersen Onnies

19 Eng

20

21  Walko Riechert

Gholfdag

22 CCL Sluit

Heinrich von Wielligh

Fotodag

23  Riechardt Oberholzer

24  Erfenisdag

25 Publieke vakansiedag

26

27

28 Juf Fransie

29

30

Loslitdag: Fondsinsameling vir gestremdes

Opedag

OKTOBER 2017

 

Sondag

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrydag

Saterdag

1

2

3

4

5

6

7

8

9  CCL Open

10

11 Oueraand

12

13

14 Ouerwerksdag

15

16  Kara Barnard

17

18  Phina Molomo

Direksieverg

19

20 Liezné Barnard

21 Hilde Visagie

22

23  Elsabé de Lange

24

25  Tessa Buys

26

27 Juf Katja

Nadia Schu tte

28  Igna Venter

Markdag

29

30 Koekverkoping

Direksielede

31

NOVEMBER 2017

 

Sondag

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrydag

Saterdag

1

2

3  Caleb Janse van Rensburg

4 Waterpretdag

5

6

7

8  Guan Buys

9  Joshua Janse van Rensburg

10

11 Oupa Molomo

12

13

14

15 Ledevergadering

16 Rek/EBW

17 Teg

18

19  Larissa van Antwerpen

20  Conrad van Rooyen

NW

21 Bybel

22 Afr

Direksieverg

23 Wisk

24 Eng

25

26

27 SWG

28  LO

29  Gerhard du  Preez

SWA

30 Bybeldag

DESEMBER 2017

 

Sondag

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrydag

Saterdag

1 Verryking

2

3  Ruben Venter

4

5  Afsluiting en Merieteaand

6  CCL Sluit

7

8

9  Chris Brits

10

11

12

13

14

15

16 Versoeningsdag

17  Wessel Maritz

18

19  Ellemé Kilian

20

21  Juf  Phia

22

23

24

25 Kersdag

26 Welwillend-heidsdag

27

28  Evan Victor

29

30

31

Letterkunde-dag met skrywer ens.